11 vjeçri Edvin Nebihi nga Drenasi pjesë e serialit vendorë ”O Sa Mirë Kids”(VIDEO)

0

Sukseset e Modelit të ri Edvin Nebihi  nga Drenasi nuk kan të ndalur, përveq  sukseseve të mëdha në modelizëm ku është edhe fëmija më i kërkuar për reklama, si dhe sukseseve në futboll ai tani ka filluar karieren edhe si aktorë.

Edvini së fundmi është bërë pjesë e serialit për fëmijë ”O Sa Mië Kids”, si çdo herë tjetër edhe tani ky bukurosh ka shkelqyer me talentin dhe me pamjen e tij./DRENICA SOT

Ja edhe promo e episodit të parë:

video

Share.

About Author