Digjet një veturë në Polluzhë afër Shkollës

0

Para  disa minutash është djegur një veturë  në fshatin Polluzhë të Skenderajt në afërsi të Shkollës.

Sipas një burimi të Drenica Sot, mësohet  se vetura është djegur tërsisht dhe se akoma nuk dihet se a ka të lënduar në njerëz. Njësiti i zjarrfiksave kan arritur menjëher në vendin e ngjarjes duke arritur ta shuajn zjarrin./DRENICA SOT

Share.

About Author