Policia greke ekzekuton një shqiptar në kufi

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kufirin greko-shqiptar vetëm pak kohë pas trazirave pas vrases së terroristit grek nga forcat shqiptare.

Policia greke ka vrarë një shqiptar që po transportonte drogë pranë kufirit.

Mësohet se ka pasur shkëmbim zjarri mes policisë dhe trafikantit.

Ende nuk dihet emri i shqiptarit të vrarë në kufirin e gjelbër.

Share.

About Author