LAJMI I FUNDIT: Shkarkohet Jose Morinho

0

Manchester Unitedi ka shkarkuar Jose Mourinhon.

Lajmi është bërë i ditur në faqen zyrtare të klubit.

“Manchester United njofton se Jose Mourinho është larguar nga klubi”, thuhet në njoftimin zyrtar të Manchester United.

“Ne dëshirojmë ta falendërojmë atë për punën e tij te Manchester Unitedi dhe i urojmë sukses në të ardhmen”, thuhet më tej në njoftim.

Mourinho u emërua trajner i Unitedit në verën e vitit 2016.

Share.

About Author