PAMJE TË RËNDA: BARIU FILMON ME TELEFON VRASJEN E TIJ

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Turqi. Kjo pasi bariu Mikail Dural ka filmuar vdekjen e tij dhe personin që e qëlloi.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin Karaman të Turqisë. Sipas mediave turke bariu ka filmuar vrasësin e tij ndërkohë që po konfliktohej me familjarët e tjerë për vendin se ku do të kullosnin bagëtitë.

Po ashtu mësohet se Mikaili kishte hapur kamerën e telefonin, por në atë moment mbërrin në vendin e ngjarjes 43 vjeçari Bekir K., i cili qëllon me çifte në drejtim të tij.

Videoja është bërë virale. Në vendin ku ka ndodhur krimi makabër kanë mbërritur forca të shumta policie.

Share.

About Author