MESSI SHËNOI GOLIN E VITIT, KOMENTARI ARAB “ALLAH, ALLAAAH…”

0

Lionel Messi mbrëmë ishte i jashtëzakonshëm në fitoren e Barcelonës ndaj Real Betisit, në kuadër të La Ligës.

Mbrëmë ishte një nga ato ndeshjet që Messi është thjesht i pandalshëm, lëvizjet tij dhe golat e tij ishin thjesht të jashtëzakonshëm.

Share.

About Author