NIS TAKIMI I HARADINAJT ME DEPUTETËT GJERMANË

0

Peter Bauer dhe Christian Schmidt tashmë ndodhen në zyrën e kryeministrit Ramush Haradinaj, ku tashmë kanë filluar takimin me të.

Deputetetët e Bundestagut gjerman janë pritur nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Peter Bauer dhe Christian Schmidt po qëndrojnë në Kosovë, ku tashmë kanë filluar një takim me kryeministrin e vendit, Ramush Haradinaj, shkruan lajmi.net.

Takimi po zhvillohet në ndërtesën e Qeverisë së Kosovës, kurse nuk është bërë e ditur nëse të njëjtit do të takojnë edhe udhëheqësit e tjerë institucional në vend

Share.

About Author