Aksident i rëndë në Zabel të Ulët të Drenasit (FOTO)

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën Komoran-Drenas,  më konkretisht në fshatin Zabel i Ulët.

Në këtë aksident  të përfshira janë një veturë dhe një kamionetë, policia ka dalur menjëher në vendin e ngjarjes dhe akoma nuk dihet se a ka të lënduar.

Vlenë të ceket se në këtë lokacion ndodhin aksidente shumë shpesh, dhe  komuna e Drenasit akoma nuk ka ndërmarrur asgjë për ti evituar këto aksidente në këtë pikë të ndjeshme të trafikut./Drenica Sot

Share.

About Author