Aksident afër Gjimnazit në Drenas(FOTO)

0

Para pak minutash ka ndodhur një aksident në Poklek të Ri të Drenasit afër Gjimnazit Gjergj Kastriotiu Skenderbeu.

Policia ka dalur menjëher në vendin e ngjarjes, dhe akoma nuk dihet  se a ka të lënduar në njerëz.

Sipas një burimi të Drenica Sot mësohet se si  pasojë e këti aksidenti janë krijuar kolona të gjata në rrugën Drenas-Komoran./DRENICA SOT

 

Share.

About Author