Vrasje në tentativë në Drenas

0

Policia e Kosovës ka raportuar se më 21.08.2019 pas hetimeve të zhvilluara janë identifikuar dhe arrestuar edhe dy meshkuj shqiptarë si të dyshuar lidhur me rastin.

Pas intervistimit njëri prej të dyshuarve është liruar në procedurë të rregullt ndërsa i dyshuari tjetër është dërguar në mbajtje./DrenicaPress

Share.

About Author