Njazi Bahtjari nga Komorani aderon nga Nisma në AAK

0

 

Kryetari i Nismës në nëndegën e Komoranit ka aderuar në AAK.

Daut Haradinaj përmes një postimi në Facebook e ka zyrtarizuar kalimin e Njazi Bahtjari, shkruan Indeksonline.

 

Për më shumë lexojeni postimin e plotë të Haradinajt:

Jam shumë nderuar që sot edhe kryetari i Nismës në Komoran ju bashkua AAK-së. Njazi Bahtjari dhe familja e tij njihen në këtë zonë për vlera kombëtare dhe si të tillë gëzojnë një respekt të madh.

Jam i nderuar që do rrugëtojmë bashkë për një Kosovë shtet 100%.

Na priftë e mbara Njazi.

Share.

About Author