Kulla e Brahim Kabashit, i bënë pritje të ngrohët Petrit Hajdarit (FOTO)

0

Kulla e Brahim Kabashit gjat mbrëmjes së kaluar  ishte nikoqirja e radhës e Petrit Hajdarit, kandidatit për deputet i cili po merr përkrahje gjithandej në vendin tonë.

Fshati i heroit Hasan Prishtina, Polaci, ishte dëshmi e radhës se populli po e dëshiron ndryshimin në vendin tonë, e ky ndryshim vjen duke i votuar njerëzit e rinjë që jan të pregaditur e të shkolluar për sfida të mëdha.

Ky është postimi i plotë i Pterit Hajdarit në rrjetin social Facebook:

”Kulla e Brahim Kabashit ishte mbrëmë nikoqirja jonë. U preka thellë nga kjo dëshmi e radhës se mbështetjen nuk e kam vetëm në Drenas. E kush më mirë se fshati i Hasan Prishtinës do të na e dëshmonte këtë?

Kombi është mbështetur gjithmonë në njerëz me vizion përparimtar, si Hasan Prishtina. Një vizion i tillë është edhe ai që e ka gatuar programin e Dekadës së Re, me Kadri Veselin në krye.

Polaci, Drenica e Kosova edhe këtë herë palëkundshëm do t’i mbështesin vlerat më të larta të kombit dhe dijen e ekspertëve të PDK-së.

Ta ndërtojmë të ardhmen. Për Ty dhe shtetin.

#PDK 112 

#KadriVeseli 1 

#Petrit E. Hajdari 70✅”./DRENICA SOT

Posted by Petrit Hajdari on Saturday, September 21, 2019

Share.

About Author