Në Qifllak e Dobidol përkrahje e fuqishme për Idriz Vehapin e PDK-në (FOTO)

0

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, profesori universitar Idriz Vehapi, po qëndron tejet aktiv me aktivitetet politike gjatë fushatës elektorale që po kalon Kosova këtë kohë.

Si gjithmon mbështetja për kandidatin në fjalë nuk mungon. Këtë mbështetje ai e kishte dëshmuar disa herë sa ishte deputet i Kuvendit të Kosovës, e edhe kryetar Komune.

Vehapi sot vizitoi fshatërat Qifllak dhe Dobidol ku mori mbështetje të madhe nga banorët e këtyre fshatrave.

Më poshtë ju sjellim të plotë postimin e tij në rrjetin social Facebook lidhur me aktivitetin në fjalë :

Share.

About Author