Gllanasella, Arllati dhe Nekoci në mbështetje të madhe për PDK-në

0

Gjatë mbrëmjes së kaluar fshatrat Gllanasellë, Arllat dhe Nekoc  ishin nikoqire të Partisë Demokratike të Kosovës, në krye me Kryeministrin në ardhje Kadri Veseli dhe  disa nga kandidatet për deputet nga radhët e kësaj partie.

Sejdi Hoxha kandidati për deputet  nga Komuna e Drenasit, i cili po gjenë mbështetje të madhe nga qytetarët e Drenasit dhe më gjërë, në postimin e fundit në rrjetin social Facebook na tregon se si u mirëpriten mbrëm në këto tri fshatra.

Ja edhe postimi i tijë i plotë:

”Gllanasella, Arllati, Nekoci dhe fshatrat e tyre për rreth dëshmuan edhe njëherë mbështetjen e fuqishme për PDK-në dhe Kryeministrin në ardhje z. Kadri Veseli.

Drenasi po mirërpret jetësimin e platformës me të mirë politike për vendin Dekaden e re!

Se bashku drejt fitores!

#PDK# 112

Voto, 1

Voto, 35

Ndërtojmë të Ardhmën!

Për Ty dhe Shtetin! @ Sejdi Hoxha”/DRENICA SOT

 

 

Posted by Sejdi Hoxha on Thursday, September 26, 2019

 

Share.

About Author