Sejdi Hoxha “ja merr” NISMA’s nëndegën e saj në Korroticë të Drenasit (FOTO)

0

Kandidati për deputet nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës, Sejdi Hoxha, nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, para pak minutave ka njoftuar rreth një aderimi të ri.

E ky aderim duket se më së rëndi do të i kushtojë NISMA’s së Drenasit, ku e gjithë struktura gati është coptuar dhe shpërndarë në partitë e tjera politike.

Ishte Avni Hoxha kryetari i Nëndegës së Nisma’s nga Drenasi i cili bashkë me kryesinë e kësaj nëndege ju bashkuan vizionit të PDK-së dhe Kryeministrit në ardhje z. Kadri Veselit, thotë Hoxha në postimin e bërë në rrjetin social Facebook.

Më poshtë ju sjellim postimin e plotë të kandidatit për deputet na radhët e PDK-së, Sejdi Hoxha, i cili bartë numrin 35 në këto zgjedhje :

Share.

About Author