Hajnat hynë në QKUK, vjedhin nëpër dhoma

0

Hajdutët gjatë ditës së djeshme në mbrëmje kanë hyrë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës(QKUK).

Sipas burimeve të Indeksonline, hajnat kanë hyrë tek Spitali i Mushkërive dhe kanë vjedhur në disa dhoma.

 

Ne do të ju mbaj të informuar me rastin.

 

Share.

About Author