Aksident me të lënduar te Kroi i Mbretit

0

Një aksident trafiku ka ndodhur sot  në magjistralen Prishtinë- Pejë, përkatësisht te vendi i quajtur Kroi i Mbretit.

Në aksident janë përfshirë një kamionetë dhe një veturë dhe ka edhe të lënduar, përcjell Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes ka dalë ndihma e shpejtë dhe njësitet e Policisë së Kosovës.

Indeksonline sjell imazhe nga ky aksident./Indeksonline/

Share.

About Author