Arrestohet personi i kërkuar në Sankoc të Drenasit

0

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka arrestuar përsonin e kërkuar në fshatin Sankoc të Drenasit.

Në njoftim thuhet:

Në bazë të urdhëresës së Gjykatës, është arrestuar i kërkuari mashkull K-Shqiptar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Dubravës.

Share.

About Author