Detaje dhe Foto! Goditi shtyllen e betonit, vdiq në vend një person nga Baica

0

Një aksident i tmerrshëm ka ndodhur pak minuta më parë, ku për pasojë mbeti i vdekur një person.

DrenicaSot raporton ekskluzivisht nga vend i ngjarjës, derisa ju sjellë edhe fotot e aksidentit të tmerrshëm e tragjik.

DrenicaSot poashtu mëson se viktima është nga fshati Baicë.

Më poshtë, pamje të ndjeshme:

Share.

About Author