Aksident i rëndë me fatalitet në Drenas, Policia e Kosovës jep detajet!

0

Ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e vona në Lagjen e Feronikelit në Drenas.

DrenicaSot ju ka mbajtur të informuar rreth aksidentit tragjik, që tanimë u konfirmua edhe nga policia e Kosovës.

Zëdhëndësi i Policisë, Daut Hoxha dha detaje për rastin;

““Me datë 14.09.2020 ne ora 20:06 Policia ka pranuar informatën se në Gllogoc është shkaktuar një aksident trafiku me pasoja fatale, ku të përfshira janë një automjet dhe një këmbësor. Njësitet kompetente policore janë marr me rastin”, tha ai./DrenicaSot/

Share.

About Author