Aksident i rëndë në Zabel të Ultë, raportohet për të lënduar!

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme në Zabel të Ultë të Drenasit, raporton Drenica Sot.

Sipas pamjeve të siguruara nga Drenica Sot, shihet se në këtë aksident janë të përfshira dy vetura, përveç dëmëve materiale ka edhe të lënduar në njerëz.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur menjëher Policia dhe Emergjenca, si dhe ndihmë të lënduar u kanë dhënë edhe disa qytetarë.

Drenica Sot do i’u mbajë të informuar me rastin.

 

Share.

About Author