Aksident i rëndë trafiku në Zabel të Ulët të Drenasit

0

Mëngjesin e ditës së sotme, në Zabel të Ulët të Drenasit ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Sipas një burimi të Drenica Sot, mësohet se të përfshira në këtë aksident janë dy vetura të tipit Pasat dhe BMW, Policia ka dalur menjëher në vendine  ngjarjes dhe nuk dihet se a ka të lënduar.

Si shkak i këti aksidenti, u krijuan kolona të gjata në rrugën Drenas-Komoran./Drenica Sot/

Share.

About Author