Arrestohet një person në Kishnarekë të Drenasit

0

Në fshatin Kishnarekë të Drenasit, të martën mbrëma është arrestuar një person.

Policia ka njoftuar se në bazë të urdhëresës së gjykatës kompetente, është arrestuar i kërkuari mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit.

Policia nuk ka treguar se për çfarë vepre është arrestuar i dyshuari.

Share.

About Author