Daily Mail të impresionuar me këmbët e Bale, por i kanë parë ato të Shaqirit? (Foto)

0

Pak ditë nga ndajë nga Kampionati Evropian dhe tashmë përfaqësueset janë në fazën finale të përgatitjeve.

Në mesin e tyre është edhe përfaqësuesja e Uellsit, në krye me Gareth Bale.

Me këtë rast Daily Mail është impresionuar edhe një herë nga fiziku i yllit të Real Madrdit, posaçërisht nga këmbët e tij me plotë muskuj.

Bale është një nga lojtarët që i kushton shumë rëndësi trupit të tij dhe veçanërisht këmbëve. Përcjellë Telegrafi.

I tillë është edhe mesfushori shqiptar Xherdan Shaqiri, i cili në ‘Euro 2016’ është pjesë e përfaqësueses së Zvicrës.

Ndërsa më poshtë keni disa fotografi të cilat tregojnë fizikun e Bale dhe Shaqirit./DrenicaSot.

1F46E7FE00000578-3145954-image-m-81_1435759369719  34F9EFD400000578-0-image-a-130_1465223970169 (1)1936299_1015381331871477_789590644392101525_n 34F9AC5B00000578-0-image-a-131_1465224016194

calves

Share.

About Author