Digjet një shtëpi në Gjergjicë të Drenasit

0

Një shtëpi është përfshirë nga zjarri në rrethana të panjohura në Gjergjicë të Drenasit.

Sipas Policisë, njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Share.

About Author