Digjet një veturë në Arllat të Drenasit

0

Është djegur në  autostradën “Ibrahim Rugova” një veturë, saktësisht në fshatin Arllat të komunës së Drenasit.

Vetura e tëra është përfshirë nga zjarri e tymi.

Ndërsa veturat e tjera tejkalojnë atë dhe vazhdojnë rrugën e tyre.

Nuk dihet ende se si ka ndodhur deri tek kjo përfshirje e veturës nga zjarri.

Share.

About Author