DRENAS: Arrestohet një person, dërgohet menjëherë në burg

0

Policia e Kosovës, të mërkurën në mesditë ka arrestuar një person në Drenas.

Sipas njoftimit të policisë, arrestimi ka ndodhur në rrugën “Xhevat Demaku”, në orën 13 e 30 minuta.

“Në bazë të urdhëresës së Gjykatës dhe, është arrestuar një mashkull kosovar dhe i njëjti është dërguar menjëherë në vuajtje të dënimit”, thuhet shkurt në raportin e policisë dërguar mediave.

Share.

About Author