Fatmir Dugolli pjesë e listës së kandidatëve për deputet nga PDK-ja

0

 Numri 89 është numri që i përket Fatmir Dugollit nga Nekoci i Drenasit.

Dugolli do synojë besimin qytetarë si përfaqësues i Partisë Demokratike të Kosovës, transmeton DrenicaSot.

Ai pas konfirmimit të listave është shprehur se Kosovës i duhet përfaqësim i sinqertë dhe mbrojtje e interesave të qytetarëve./DrenicaSot/

Share.

About Author