Gjendjet pas shenja jete një person, policia pranon informatë për një vdekej të dyshimt

0

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se sot rreth orës 18:00,  policia ka pranuar një informatë lidhur me një vdekje të dyshimtë, ka bërë të ditur Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

 

 

Ai ka thënë se pas njoftimit, njësitet policore menjëherë kanë dalë në lokacion dhe janë informuar edhe ekipet e nevojshme emergjente.

“Ekipi shëndetësore ka konfirmuar vdekjen  e personit, përderisa veprime tjera policore lidhur me rastin janë në proces”, ka thënë Hoxha.

Share.

About Author