Hajnat futen brenda një objekti në Drenas, gjatë ikjes gjuajnë me armë

0

Një person ka raportuar në polici se dy të dyshuar të panjohur kanë hyr në objekt dhe kanë tentuar të hapin dyert e brendshme.

Gjatë ikjes jashtë rrethojave të objektit të dyshuarit kanë shtënë tre herë me armë zjarri.

Rasti sipas raportit 24 orësh të policisë ka ndodhir të hënën rreth orës 01:00 në Drenas (Gllogoc).

Në vendin e ngjarjes, kanë dalur njësitet përkatëse policore dhe janë duke hetuar rastin.

Share.

About Author