Lajm i mirë për sportdashësit/ Kthehet futbolli, kthehet Feronikeli, ja kur luan në gjysmëfinale ndaj Ballkanit

0

Ndeshja e gjysmëfinales të Kupës së Kosovës në futboll do të zhvillohet me 2 dhe 3 qershor.

Takimi Ballkani-Feronikeli do të zhvillohet me 3 qershor, ndërsa ndeshja e kthimit më 17 qershor.

Kujtojmë që stërvitjet kanë filluar nga dje për të gjitha ekipet e Superligës, dhe jo më larg se më 1 qershor pritet të lejohet futbolli elitar kosovar. /DrenicaSot/

Share.

About Author