Thaçi nuk i shkruan vetë postimet në ‘Facebook’? Këshilltari i tij e nxjerr “bluff”! FOTO

0

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, ka dekoruar me Urdhrin e Pavarësisë, BIK-un (Bashkinë Islame të Kosovës).

Por një detaj sekondash e ka kapur DrenicaSot, për të zbuluar se kush në të vërtetë përpunon shkrimet e presidentit dhe i poston ato në ‘Facebook’, që gjithmonë marrin fund-shtesën, “HTH”.

Artan Behrami, këshilltar i presidentit Thaçi duket se ka gabuar accountin dhe fillimisht e ka postuar në profilin e tij, lajmin për dekoratën ‘Urdhri i Pavarësisë”, e vetëm ca sekonda më pas e ka fshirë për ta postuar në faqen zyrtare të Hashim Thaçit, shkruan DrenicaSot.

Më poshtë faktet:

Share.

About Author