Tragjike! Vetura shkel një të ri në Drenas, vdes në vend!

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Drenas.

DrenicaSot mëson se një veturë ka goditur një djalë të ri në Lagjen e Feronikelit, dhe si pasojë i ka shkaktuar vdekje të menjëhershme.

Viktima ishte rreth moshës 22 vjeçare. DrenicaSot do ju mbajë të informuar për rastin./DrenicaSot/

Share.

About Author