Vdes 72 vjeçari i aksidentuar ditë më parë në Zabel të Ulët

0

Nga aksidenti i së shtunës në rrugën Drenas-Komoran, më saktësisht në fshatin Zabel i ulët, ka ndërruar jetën 72 vjecari Xh.Xh.

Lajmin  e ka konfirmuar zëdhënsja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Ju njoftojmë se sot rreth orës 11:30, nga QKUK, kemi pranuar informatën se Xh.Xh. mashkull 72 vjeç, i lënduar në aksident nuk ka arrit të përballoj plagët e shkatuara nga aksidenti dhe i njëjti ka ndërruar jetë. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar për obduksion”, tha Ahmeti.

Aksidenti kishte ndodhur mes dy automjeteve në levizje.

Aksident i rëndë në Zabel të Ultë, raportohet për të lënduar!

Share.

About Author