Vetura godet shtyllën e betonit në Nekoc, katër të lënduar rëndë

0

Një vetëaksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak castesh në fshatin Nekoc të Drenasit.
Sic merr vesh DrenicaSot makina ka goditur shtyllën elektrike derisa katër persona që gjendeshin në makinë janë lënduar rëndë dhe janë nisur në drejtim të emergjencës.
DrenicaSot përvec informacioneve ka siguruar edhe disa fotografi të këtij aksidenti:

Share.

About Author