Video ku shihen 2 hajnat e arrestuar duke ikur nga vendi i ngjarjes pas kryrjes së vjedhjes

0

Më parë u raportua për arrestimin e 2 hajnave nga Policia e Kosovës, pasi të njejtit kishin kryer një vjedhje në Qendrën Tregtare në Drenas, raporton DrenicaSot.

Policia ka njoftuar se njëri prej të dyshuarve kishte marr lëndime trupore pasi kishte kërcyer nga kati i dytë i objektit dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.
DrenicaSot i’u sjellë një video ekskluzive ku shihen hajnat duke kërcyer nga kati i dytë.

Shiko Videon:

Share.

About Author