Vjedhje e rëndë në Drenas, policia arreston hajnat

0

Në Drenas janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovar nën dyshimin se të njëjtit kanë kryer vjedhje në lokacione të ndryshme.

Policia ka njoftuar se gjatë bastisjes në një lokacion pronë e të dyshuarve, policia ka gjetur gjësende të ndryshme të vjedhura dhe të njëjtat i ka sekuestruar.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje ndërsa hetimet në lidhje me rastin ende po vazhdojnë.

Share.

About Author