Lajmi i FUNDIT: Dridhet toka në Drenicë

0

Një lëkundje e tokës ka ndodhur në këto momente në Drenicë. Ende nuk dihet sa shkallë ka ndodhur kjo dridhje dhe as ku është epiqendra e këtij tërmeti.

Por lëkundje janë dëgjuar gjithandej Kosovës.

Share.

About Author